Opinie – Klienci o Nas piszą

Dziękujemy za skorzystanie z naszych usług i prosimy o opinie na temat swojego doświadczenia z naszą Firmą.

398 komentarzy

Grzegorz · 25 lutego, 2023 o 7:32 am

Potwierdzam szybka i rzetelną naprawa polecam

Grzegorz · 25 lutego, 2023 · 25 lutego, 2023 o 1:13 pm

Sterownik naprawiony w 100%
pracuje jak nowy, firma solidna godna zaufania.Realizacja naprawy ekspresowa bardzo dobry kontakt i profesjonalizm POLECAM !!!

Adam · 14 marca, 2023 o 11:17 am

Szybko i dobrze, niestety trzeba troszkę za taką usługę zapłacić. Wyszło dużo taniej niż nowy sterownik, mam 12 mies. gwarancji. Wysłałem sterownik st81 tech. Informacje o naprawie otrzymywałem na każdym kroku wraz ze zdjęciami poprzez SMS/MMS. Na moją prośbę wysłano naprawiony do paczkomatu. Zapakowane tak, że ciężko byłoby rozwalić komukolwiek. Podejście do klienta super. Dziękuję i pozdrawiam.

ANDRZEJ · 15 marca, 2023 o 10:58 am

Szybka i rzetelna naprawa, polecam.

Bogusław Wiśniewski · 20 marca, 2023 o 6:22 pm

Szybka i profesjonalna naprawa sterownika. Urządzenie po naprawie już pracuje. Bardzo dobry kontakt oraz podejście do klienta. Firma solidna, godna polecenia. Dziękuję za usługę i serdecznie pozdrawiam.

Aleksander Kowalski www.puller.shop.pl · 28 marca, 2023 o 10:07 pm

Wszystko jak w zegarku👍Rzetelnie, solidnie i predko…Kontakt na duży plus👍, Wiadomo ze tempo wykonania uslugi naprawy w przypadku sterowników jest to kluczowe (jak sie nie ma nic zastepczego).
Polecam!…

Jarosław · 28 marca, 2023 o 10:18 pm

Sterownik naprawiony szybko i solidnie , fachowa ekspertyza i naprawa polecam !!!

Agnieszka · 28 marca, 2023 o 10:47 pm

Profesjonalna obsługa. Polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Serdeczna prośba


W związku z dużą ilością telefonów i zapytań o podstawowe informacje które są na naszej stronie, stworzyliśmy podstronę zawierającą najczęściej zadawane pytania z odpowiedziami.

 

Kliknij - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA - FAQ

 

Serdecznie prosimy o zapoznanie się z nimi przed wykonaniem telefonu do nas i nie pytanie o adres do wysyłki, czy jaki będzie koszt naprawy itp.

Liczymy na wyrozumiałość i ograniczenie liczby zapytań o informacje które są na naszej stronie, tym samym będziemy mieli więcej czasu na inne telefony z prośbą o pomoc, poradę czy czas na naprawę sprzętu przesłanego w tym gorącym okresie.

Prośba o wypełnianie czytelnie formularza zgłoszeniowego, oraz w miarę możliwości wpisywania akceptowalnych przez Państwa kosztów naprawy, co przyspieszy nam pracę.

This will close in 0 seconds