Serwis sterownika GECO G422-P09 HEWALEX

Opublikowane przez STerCO w dniu

Serwis sterowników dostępny 365dni w roku

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7dni w tygodniu 8:00 – 22:00 pod telefonem +48 607 363 348

Możliwa naprawa w weekendy (sobota, niedziela), a nawet w święta po wcześniejszym umówieniu.

Producent sterownika: GECO

Model: G422-P09

Producent układu solarnego: HEWALEX

Najczęściej występujące uszkodzenia:

 • ciągła praca pompy kolektorowej lub w ogóle nie jest załączana
 • Komunikat: Uszkodzona bateria!!! Zegar oraz liczniki mogą być przekłamane. Skontaktuj się z serwisem.
 • sterownik w ogóle się nie włącza
 • sterownik włącza się na chwile po czym gaśnie lub jest tylko podświetlenie wyświetlacza na niebiesko

Z doświadczenia możemy powiedzieć, że sterownik w którym padła bateria ma zapewne inne obwody również do regeneracji z racji okresu użytkowania i praktycznie w takich przypadkach warto przejrzeć od razu cały sterownik aby pracował bezawaryjnie gdyż kolejna awaria latem niesie ponowne zagrożenie całego układu solarnego, możliwości jego uszkodzenia, rozszczelnienia, zagotowania.

Sposoby i czas realizacji:

 • wysyłkowo – zwykle 1-2dni robocze po dostarczeniu sterownika do Nas
 • u Nas na miejscu – w umówionym terminie od ręki (zwykle potrzebny czas na naprawę 30-60min)

Mamy szerokie grono zadowolonych Klientów z województw: dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, lubelskiego, lubuskiego, łódzkiego, małopolskiego, mazowieckiego, opolskiego, podkarpackiego, podlaskiego, pomorskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, warmińsko-mazurskiego, wielkopolskiego oraz zachodniopomorskiego.

Co nas wyróżnia? Każde zlecenie wykonujemy rzetelnie, sprawdzamy sterowniki pod kątem usterek w danych modelach po pewnych okresach eksploatacji. Mając doświadczenie z różnymi przypadkami, modelami sterowników mamy już spory zasób wiedzy na temat awaryjności danego sterownika co pozwala nam dobrze zdiagnozować sterownik i wymienić wszystkie zużyte części. W wielu przypadkach Klientom zgłaszamy, że oprócz ich zgłaszanych usterek są inne problemy ze sterownikiem i wspólnie ustalamy co robimy. Często Klienci decydują się na zakres prac wskazany przez Nas i są z usługi zadowoleni bo sterowniki pracują dalej latami bezawaryjnie.

Gwarancja po naprawie: pisemna 12 miesięcy – standard w naszej firmiePo więcej informacji na temat realizacji napraw sterowników – KLIKNIJ TUTAJ

Masz pytania – zadzwoń

Infolinia 8:00-22:00 7dni w tygodniu

Tel. 607 363 348


Najnowsze komentarze naszych Klientów – więcej opinii znajdziesz TUTAJ

 1. Najlepszy serwis z jakim się spotkałem do napraw sterowników. Wszystko bardzo szybko naprawione jeszcze w ten sam dzień odebrania sterownika…

 2. Serdecznie polecam firmę STerCo. Dzięki pomocy telefonicznej udało się namierzyć przyczynę problemu, co w związku z czym nie musiałem przyjeżdżać…

 3. Przyjechałem 200 kilometrów ze sterownikiem, ze względu na zaufanie do właściciela. Kilka lat wcześniej jak firma jeszcze raczkowała to pan…

 4. Mega szybka i solidna naprawa. Sterownik wysłany w czwartek, w sobotę gotowy do odbioru. Serdecznie dziękuję i gorąco polecam:-)

 5. Umowiona wizyta w piatek wieczorem na sobotni ranek, blyskawiczna naprawa, wystawione dokumenty naprawy wraz z gwarancją, rewelacja.

Serdeczna prośba


W związku z dużą ilością telefonów i zapytań o podstawowe informacje które są na naszej stronie, stworzyliśmy podstronę zawierającą najczęściej zadawane pytania z odpowiedziami.

 

Kliknij - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA - FAQ

 

Serdecznie prosimy o zapoznanie się z nimi przed wykonaniem telefonu do nas i nie pytanie o adres do wysyłki, czy jaki będzie koszt naprawy itp.

Liczymy na wyrozumiałość i ograniczenie liczby zapytań o informacje które są na naszej stronie, tym samym będziemy mieli więcej czasu na inne telefony z prośbą o pomoc, poradę czy czas na naprawę sprzętu przesłanego w tym gorącym okresie.

Prośba o wypełnianie czytelnie formularza zgłoszeniowego, oraz w miarę możliwości wpisywania akceptowalnych przez Państwa kosztów naprawy, co przyspieszy nam pracę.

This will close in 0 seconds