Opinie

Dziękujemy za skorzystanie z naszych usług lub naszej oferty handlowej i prosimy o opinie o naszej firmie, na jej podstawie będziemy mogli się dla Państwa zmieniać i rozwijać.

175 odpowiedzi do “Opinie”

 1. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi. Państwo są zawsze pod telefonem i służą fachową radą. Problem z naszym sterownikiem udało się rozwiązać. Wszystko działa tak jak należy. Naprawa jak i przesyłka w bardzo szybkim tempie. Polecamy z całego serca!

 2. Witam. Jak już będę za stary na bieganie po fachowcach wielkiego kalibru , usiądę w bujanym fotelu – wezmę wnuczka na kolana i przy trzaskających polanach w kominku , opowiem o spotkaniu z tym człowiekiem . Była niedziela , sterownik od kominka powiedział -„ na dziś kończę współpracę z wasza rodziną” . Szybki SMS , szybka odpowiedz . O 17:00 byłem w Głuchowie . Zostawiłem dwa sterowniki do naprawy i pojechałem do domu na kawę ( umawiając się wcześniej na odbiór sprzętu na środę ) .
  O 18:15 dostałem sms – „ proszę dać mi jeszcze pół godzinki i sterowniki są do odbioru o 18:45 .
  Niedziela ! Dzień wolny ! Który powinien być poświęcony na odpoczynek i dla rodziny !
  Po prostu SZOK I NIEDOWIERZANIE !!!
  A podejście do potencjalnego klienta wprost już nie spotykane w naszych czasach.
  Ceny takiej szybkiej naprawy to po prostu śmiech na sali .
  Polecam gorąco usługi firmy STER’CO !!!

 3. Witam, sterownik wysłałem w poniedziałek, dotarł we wtorek do firmy o czym zostałem poinformowany (zaskoczony), po kilku godzinach kolejny sms ze naprawiony (znowu zaskoczenie) w środę odesłali a w czwartek u mnie w domu. Naprawa szybka ,sterownik działa ,Jestem bardzo zadowolony .Dziękuję i polecam wszystkim firmę STERCO.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.