Opinie

Dziękujemy za skorzystanie z naszych usług lub naszej oferty handlowej i prosimy o opinie o naszej firmie, na jej podstawie będziemy mogli się dla Państwa zmieniać i rozwijać.

175 odpowiedzi do “Opinie”

  1. Pełen profesjonalizm. Bardzo szybka naprawa w ok. 30 minut. Sterownik dowieziony i tego samego dnia naprawiony i odebrany. Polecam i bardzo Dziękuję Daniel z Rawicza.

  2. Serwis działa bardzo sprawnie i bardzo szybko. Zadzwoniłem w sobotę z powodu awarii mojego sterownika do pieca i w tym samym dniu po godzinie miałem już naprawiony.Błyskawiczna naprawa, profesjonalna obsługa, polecam ten punkt serwisowy. Polecam w 100% Dziękuję Hubert

  3. Świetna obsługa serwisowa: szybko, profesjonalnie i solidnie to co można powiedzieć w skrócie.W sobotę zadzwoniłem i w tym samym dniu po godzinie sterownik do mojego pieca został naprawiony.Jestem bardzo zadowolony , wszystko dobrze działa. Polecam w 100% Dziękuję Hubert.

  4. Gorąco polecam. Jestem w 100%zadowolona. Szybka naprawa i wysyłka. Sterownik solidnie zapakowany do wysyłki za przystępną cenę.Bardzo miła obsługą. Konkretna firma godna polecenia.

  5. Bardzo serdecznie dziękuję i zarazem polecam . Jestem w pełni zadowolona z usług serwisu. Bardzo miła i zetelna obsługa, szybko i sprawnie. Polecam. Jestem bardzo zadowolona.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.