Opinie

Dziękujemy za skorzystanie z naszych usług lub naszej oferty handlowej i prosimy o opinie o naszej firmie, na jej podstawie będziemy mogli się dla Państwa zmieniać i rozwijać.

146 odpowiedzi do “Opinie”

 1. Firma rzetelna nie ciąga ludzi sterownik został wykonany na miejscu na czym mi bardzo zależało najlepsza firma z którą miałem doczynienia od sterowników.
  Pozdrawiam i polecam.

 2. Polecam porządna robota. Skutecznie przedłużają żywot starej elektronice w moim przypadku sterownik palnika na pelety do kominka. Bardzo dobra komunikacja. Alternatywą byłaby wymiana na sterownik nowej generacji z przeróbką palnika bardzo kosztowna. Polecam.

 3. Firma naprawiła i odesłała sterownik w ciągu 24h od otrzymania. Sterownik naprawiony w sierpniu 2020 i pracuje do tej pory bez problemu 🙂 Porządna firma polecam z czystym sumieniem !

 4. Naprawa express. Tuż przed świętami wizyta na miejscu i naprawa od ręki. Dodatkowo gwarancja i serwis telefoniczny (porada w razie potrzeby).
  Polecam w 100%. Cena jak najbardziej przyziemna (bez naciągania).

 5. Sprawny kontakt mailowy, telefoniczny. Sprawna szybka naprawa (ok. 1 godziny). Cala operacja zajęła mi niestety 8 godzin – bo trochę daleko ale ciepło w domu musi być!!

  Sedrdecznie polecam. no chyba, że ktoś się zna na eleltronice i ma pod ręką parę pozdzespołów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.