Opinie

Dziękujemy za skorzystanie z naszych usług lub naszej oferty handlowej i prosimy o opinie o naszej firmie, na jej podstawie będziemy mogli się dla Państwa zmieniać i rozwijać.

98 odpowiedzi do “Opinie”

  1. Sterownik Titanic naprawiony ekspresowo. Działa jak nowy. Czas od wymontowania zepsutego do zamontowania naprawionego Titanica to 72 h. Wysyłka z Piekar Śląskich. Cena za usługę i ekspresowe tempo naprawy imponujące. Serwis godny polecenia.

  2. Wczoraj, po trzech dniach od wysłania uszkodzonego sterownika G-403-P04 odebrałem przesyłkę z naprawionym sprzętem. Dziś zamontowany – wszystko działa. Ogłoszenie o serwisie znalazłem na „Allegro”. Skorzystałem z podanego tam numeru telefonu. Za pierwszym połączeniem uzyskałem odpowiedź na moje wątpliwości. Podsumowując, wysoko oceniam współpracę. Dziękuję

  3. Sterownik elster expert naprawiony ekspresowo! Koszt naprawy z przesyłkami w stosunku do zakupu nowego sterownika od galmeta nie wielki, więc dzięki temu że istnieje taka profesionalna firma, zaoszczędziłem prawie 800 zł !!!

    Polecam !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.