Opinie

Dziękujemy za skorzystanie z naszych usług lub naszej oferty handlowej i prosimy o opinie o naszej firmie, na jej podstawie będziemy mogli się dla Państwa zmieniać i rozwijać.

79 odpowiedzi do “Opinie”

  1. Firmę polecam. Profesjonalizm od A do Z. Usługa: błyskawiczna; kontakt: bezproblemowy, rzeczowy; przesyłka: bez zbędnych opóźnień. Wszystko czytelne i zrozumiałe.

  2. Awaria sterownika TECH 450zPID kontakt z serwisem TECH i odpowiedź że czas naprawy około 2-3 dni plus 2 dni na przesyłkę czyli 5 dni bez grzania- bardzo słabo nie mając innej alternatywy. Znalazłem kontakt do STERCO zadzwoniłem umówiłem się z Panem , że naprawa możliwa do wykonania od ręki a ,że miałem 35 km dojazdu to tego samego dnia od momentu wykręcenia sterownika do wkręcenia minęły 3 godziny.Naprawa odbyła się w godzinach wieczornych więc wielki plus za to, że serwis STERCO jest w stanie się dostosować do potrzeb klienta.Koszty naprawy NIE wygórowane nawet na potraktowanie usługi jako ekspres.Gwarancja udzieloną na naprawę, sterownik działa jak powinien.Serwis godny polecenia.Daje 5/5.

  3. W sezonie grzewczym zepsuł mi się sterownik, po krótkim rozpoznaniu tematu – zamiast rodzimego serwisu wybrałem STerCO – naprawa okazała się skuteczna, połowę tańsza niż w rodzimym serwisie, z pisemną gwarancją więc profesjonalnie … a przede wszystkim błyskawiczna. Zdecydowanie polecam !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.