Opinie

Dziękujemy za skorzystanie z naszych usług lub naszej oferty handlowej i prosimy o opinie o naszej firmie, na jej podstawie będziemy mogli się dla Państwa zmieniać i rozwijać.

98 odpowiedzi do “Opinie”

  1. KORZYSTAŁEM Z USŁUG FIRMY STERCO, I CO MOGĘ NAPISAĆ… PEŁEN PROFESJONALIZM!!!! LUDZIE OD RZECZY NIEMOŻLIWYCH ZREANIMOWALI MÓJ STEROWNIK, KTÓREGO PRODUCENT ZAKOŃCZYŁ DZIAŁALNOŚĆ DOBRE KILKA LAT TEMU. GORĄCO POLECAM

    1. Jak najbardziej polecam firme Sterco!!!! Wykonałem telefon z prośbą o naprawę sterownika.W dniu nastepnym przejechałem 370 km do firmy gdzie w ciągu godziny został naprawiony sterownik.Polecam takich fachowców a zarazem profesjonalistów w dziedzinie napraw sterowników piecowych.

  2. Witam!Korzystam z ich uslug już od kilku lat.Do powierzonych napraw podchodza profesjonalnie i od ręki nawet w weekendy.Polecam Sterco!!!

  3. Korzystałem z usług firmy STerCO gdy miałem problem ze sterownikiem Geco. W firmie sterco pracuje bardzo profesjonalna obsługa, która po otrzymaniu sterownika dzwoni do klienta informując na bieżąco co i jak. Naprawa jest bardzo szybka i za przystępną cenę. Naprawdę warto skorzystać z ich usług. Polecam Bardzo, a firmie jeszcze raz bardzo dziękuje sterownik pracuje bez zarzutów.

  4. Na dworze minusowa temp .a u mnie sterownik padł dzwoniłem do producenta i okazało się że tam pracują jełopy może naprawią do końca tygodnia a może nie ….Ale wygooglowałem STERCO,dzwonie a Pan mówi że w ten sam dzień naprawa i jak się uda to wysyłka ,pełen profesjonalizm .Miła obsługa kontakt pełen z wyjaśnieniem co jak i za ile .Obym zbyt często nie musiał korzystać ,ale jeśli już to GORĄCO POLECAM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.