Jaki jest średni koszt naprawy sterownika?

Opublikowane przez STerCO w dniu

Średni zakres kosztów naprawy sterownika 250-350zł (Koszt ten nie dotyczy sterowników po zalaniu, przepięciach elektrycznych).

Po wstępnej diagnostyce wysyłamy sms na podany numer telefonu z informacją jaki jest zakres naprawy oraz koszt całkowity. Po poinformowaniu użytkownika o kosztach czekamy na akceptację, wtedy zaczynamy proces naprawy.

Mimo wieloletniego doświadczenia, które pozwala nam określić w wielu przypadkach koszt naprawy na podstawie samych informacji na temat nieprawidłowego działania sterownika to w wielu przypadkach po diagnostyce sterownika wychodzą dodatkowe zakresy napraw stąd nie jesteśmy wstanie Państwu podać maksymalnych kosztów naprawy bez diagnostyki urządzenia.

Kategorie:

Serdeczna prośba


W związku z dużą ilością telefonów i zapytań o podstawowe informacje które są na naszej stronie, stworzyliśmy podstronę zawierającą najczęściej zadawane pytania z odpowiedziami.

 

Kliknij - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA - FAQ

 

Serdecznie prosimy o zapoznanie się z nimi przed wykonaniem telefonu do nas i nie pytanie o adres do wysyłki, czy jaki będzie koszt naprawy itp.

Liczymy na wyrozumiałość i ograniczenie liczby zapytań o informacje które są na naszej stronie, tym samym będziemy mieli więcej czasu na inne telefony z prośbą o pomoc, poradę czy czas na naprawę sprzętu przesłanego w tym gorącym okresie.

Prośba o wypełnianie czytelnie formularza zgłoszeniowego, oraz w miarę możliwości wpisywania akceptowalnych przez Państwa kosztów naprawy, co przyspieszy nam pracę.

This will close in 0 seconds