Jak mogę zamówić kuriera?

Nasza firma nie współpracuje z żadną firmą kurierską dlatego też nie organizujemy na tą chwilę odbioru sterowników od Państwa. Paczkę przygotowaną można wysłać kurierem, którego można zamówić korzystając chociażby z poniższych linków, podpowiedzi. INPOST -> https://inpost.pl/wysylam/ DPD -> https://nadaj.dpd.com.pl/ DHL -> https://dhl24.com.pl/dlaciebie APACZKA -> https://www.apaczka.pl/ – Wszyscy najwięksi kurierzy w Czytaj dalej…

Jaki jest średni koszt naprawy sterownika?

Średni zakres kosztów naprawy sterownika 250-350zł (Koszt ten nie dotyczy sterowników po zalaniu, przepięciach elektrycznych). Po wstępnej diagnostyce wysyłamy sms na podany numer telefonu z informacją jaki jest zakres naprawy oraz koszt całkowity. Po poinformowaniu użytkownika o kosztach czekamy na akceptację, wtedy zaczynamy proces naprawy. Mimo wieloletniego doświadczenia, które pozwala Czytaj dalej…

Ile kosztuje diagnostyka / wycena naprawy?

Koszt sprawdzenia i sporządzenia wyceny naprawy sterownika w przypadku rezygnacji z naprawy czy braku możliwości naprawy – 75zł, w przypadku odsyłki naliczamy dodatkowo koszt logistyczny 35zł. W takich sytuacjach możemy też bez kosztów nieodpłatnie zutylizować sterownik, wtedy nie pobieramy opłaty za sprawdzenie i logistykę.

Czym zajmuje się firma?

Nasza firma zajmuje się naprawą sterowników do kotłów CO (węglowych, na ekogroszek, pelet) jak również do kolektorów słonecznych. Nie podejmujemy się naprawy sterowników do kotłów gazowych czy olejowych, jak również sterowników pokojowych.

Serdeczna prośba


W związku z dużą ilością telefonów i zapytań o podstawowe informacje które są na naszej stronie, stworzyliśmy podstronę zawierającą najczęściej zadawane pytania z odpowiedziami.

 

Kliknij - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA - FAQ

 

Serdecznie prosimy o zapoznanie się z nimi przed wykonaniem telefonu do nas i nie pytanie o adres do wysyłki, czy jaki będzie koszt naprawy itp.

Liczymy na wyrozumiałość i ograniczenie liczby zapytań o informacje które są na naszej stronie, tym samym będziemy mieli więcej czasu na inne telefony z prośbą o pomoc, poradę czy czas na naprawę sprzętu przesłanego w tym gorącym okresie.

Prośba o wypełnianie czytelnie formularza zgłoszeniowego, oraz w miarę możliwości wpisywania akceptowalnych przez Państwa kosztów naprawy, co przyspieszy nam pracę.

This will close in 0 seconds